Znáte zlatá čísla?

Ano, jsou pěkná, prestižní, dobře zapamatovatelná. Možná už jste po podobném kontaktu také zatoužili. Ovšem jakmile jste zjistili, kolik by vás to stálo, tak jste rychle vycouvali zpět. Opravdu má smysl zaplatit za snadno zapamatovatelný kontakt sta tisíce korun anebo dokonce i více?
Odpověď je jednoduchá – pokud to pomůže vašemu podnikání, tak ano, má!
Výjimečné a prestižní telefonní kontaktytelefonní sluchátko, ikona
Zlatá čísla jsou výjimečná a prestižní, jsou jedinečná – a právě tím jsou specifická. Jednoduchou výjimečnou kombinaci si každý snadno a rychle zapamatuje. A přesně to přijde vhod všem obchodníkům, kteří se ocitají ve velké konkurenci, kdy nabízejí prakticky totožné služby anebo zboží jako ostatní. Takže podle čeho se zákazník rozhodne, když zatouží po vaší nabídce? Pakliže jsou nabídky stejné a ceny srovnatelné, vyhrává ten, kdo je snáze zapamatovatelný.
Je to jednoduché – když můžete zavolat na několik telefonních čísel, vždy si zvolíte takové, které si zapamatujete. Takové, které nosíte v hlavě od první chvíle, kdy jste ho uviděli.
I telefon může rozhodnout, na koho se zákazník obrátí
Takže pokud se právě snadno zapamatovatelný kontakt stane tím rozhodujícím momentem, který vám přinese stovky zakázek navíc, určitě se vyplatí do něj investovat. A pokud se přece jen nemůžete rozhodnout, tak si jednoduše spočítejte, jaká je ve vašem případě návratnost takové investice.žena s mobilem
Jsou vzácné jako šperky
Takových jedinečných kontaktů je na světě omezené množství. A nové jen tak nepřibydou – proto nehrozí, že by se brzy s podobným fíglem předvedla i vaše konkurence. Buďte první a můžete svůj velký souboj vyhrát, a to prakticky bez další velké propagace. Stačí, když své potenciální zákazníky naučíte spojovat jedinečné číslo s vaším podnikem tak, aby ho dokázali odříkat jako básničku. A pak už vás budou nosit v hlavě na věky!