Politika

V dnešní době je obrovská spousta politických stran a lidí s politikou spojených, že v tom má většina lidí bordel. Někoho toto téma vůbec nezajímá, protože si myslí, že se jich to netýká a že to stejně nezmění. Většinou se to ale týká všech a bez výjimky. Už od malička jsme ovlivňováni spousty názory. Mohou to být jak názory našich rodičů, tak i prarodičů, může se nám líbit nějaká reklama na politickou stranu v televizi či nějaký plakát, který visí někde na lampě veřejného osvětlení, a vidíme ho při procházení kolem.

Parlament, vláda

Říká se, že malé děti a důchodci se dají nejvíce ovlivnit. Určitě to je pravda protože děti nechápou co se děje, případně co to znamená a nemůžou nad tím uvažovat a správně se rozhodnout. Proto také malé děti nemohou chodit volit, protože to by pak výsledky voleb vypadli úplně jinak. Možná bychom se sami divily, tím jak by dopadli.

Politické strany vždy před volbami naslibují věci splnitelné i naprosto nesplnitelné. Vždy jen záleží na tom, jakým stylem to podají a na koho mají svoji kampaň směřovanou. Někdo na důchodce (kteří většinou k volbám chodí vždy), někdo si zase troufne na mladé a dospívající lidi, kteří moc k volbám nechodí. Když se politickým stranám povede udělat svoji kampaň dobře, dopadne to tak, že volby vyhrají. Když ji podcení a udělají ji špatně, většinou o nich vůbec nikdo neví a zůstanou vyset jen někde na konci tabulky a nikdo o nich ani neuslyší.
Zeměkoule, svět

Velkým problémem je to co politické strany naslibují, jak jim máme věřit, jestli to i splní? Hodně často se stává, že to co před volbami naslibují, pak nesplní a jen si užívají svoji slávu a to že mohou vymýšlet různé zákony. Zdá se mi, že je to od těch stran hnusné vůči svým voličům. Proč to tedy slibují, když to pak nesplní. Uvidíme, jestli se někdy objeví nějaká politická strana, která své sliby splní, bude fungovat jen ve prospěch lidí, lidi si ji oblíbí a budou ji mít rádi.

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup