Ochrana vozu před zloději


Chraňte svého čtyřkolového miláčka před zloději, protože ty jsou v dnešní době velkou hrozbou. My naštěstí víme, jak nad nimi hravě zvítězit.

Ochrana vozu před zloději

Stačí málo

Vozy se kradou a vždy krást budou, čemuž se nedá zabránit, ovšem majitelé můžou své miláčky snadno před zloději ochránit a není na to potřeba ani velký finanční rozpočet. Dnes mají auta několik systémů, které před krádeží chrání, ale někdy se je dá poměrně lehce obejít, takže obezřetnost je rozhodně na místě. Základním ochranným prvkem je alarm, protože houkající vůz okamžitě vzbudí pozornost na celou ulici. To zloděje pravděpodobně odradí, protože na rušném místě ho uvidí spousta lidí. Pokud u staršího vozu alarm nemáte, tak se dá poměrně snadno nainstalovat. Jen nekupujte ten nejlevnější, protože zde hrozí, že začne houkat i při menších otřes, jenž určitě nemá na svědomí nějaký záškodník.

pouta na ruce

Dalším ochranným prvkem je upínací volant či jeho jiné zabezpečení. Když amatérský zloděj spatří dobře zabezpečený volant, tak půjde radši po jiném vozu. Stojí Vaše auto pořád na jednom místě? Potom se rozhodně vyplatí odpojit startovací kabely, protože při krádeži není čas zjišťovat co se auto pokazilo. U takového nepojízdného vozu je zabezpečení na mnohem vyšší úrovni.

Sledování

Každý chce mít neustálý přehled, co se právě děje s jeho vozidlem, aby i něm měl pořád přehled. Pokud ho chcete mít i Vy, tak určitě si nechte zabudovatsatelitní sledování vozidel. Jestliže se vůz někdo pokusí ukrást, tak si můžete nastavit, že Vám na mobil okamžitě přijde SMS. Takže budete moci začít jednat ihned a situaci řešit. Systém má GPS monitoring, a proto můžete v reálném čase vidět jeho veškerý pohyb.

auto na mapě

Takto vozidlo okamžitě vidíte díky grafickému znázornění na mapě. Sledování využijí i majitelé firem s vozovým parkem, protože můžou sledovat, kde zaměstnanci skutečně jezdí se služebním vozem. Systém ukazuje i všechny potřebné údaje o technickém stavu, jenž Vám pomohou například snížit dlouhodobou spotřebu paliva. Využití je opravdu všestranné, a to u spousty typů vozů.