Schovejte svého motorového miláčka pod střechu!


Máte u svého rodinného domku i garáž?

Dnes se staví menší rodinné domky, protože stavba je dosti finančně nákladná. Už si můžeme nechat zdát o podsklepení, i když bychom si pěkný sklípek přáli, protože se tam dá uschovat spousta potřebných věcí do domácnosti nebo si tam hlava rodiny může zařídit dílnu, jenže to je další vysoký výdaj. Postavili jste nový domeček, a nenašlo se v něm ani místo pro garáž? A váš motorový miláček na vás každé ráno čeká na dešti, sněhu a za každých nepříznivých podmínek musí být vždy připraven. V zimě to bývá nejhorší, když zrovna potřebujete rychle odjet do práce, jako naschvál napadne spousta sněhu a už odmetáte nánosy tohoto bílého překvapení a zdržení, které nepotřebujete, je tady.

přístřešek na auto

Obydlí pro vašeho motorového miláčka

Máme pro vás dobrý tip. Když už nezbylo místo v obydlí pro klasickou garáž, nenechávejte své auto na pospas dešti a sněhu a nemilosrdnému krupobití a pořiďte mu také střechu nad hlavou, zaslouží si to. Namítnete, že stavba vás finančně vyčerpala?

Náš tip zní – pořiďte si l e v n ý p ř í s t ř e š e k n a a u t o !

garáž přístřešek

Levné řešení garážového stání!

Garážové stání vás nevyjde draho, navíc je od zaručeného českého výrobce, který ručí za kvalitu materiálu a pečlivé zpracování. Je to více než apartní východisko a váš dopravní prostředek bude chráněný alespoň před tou největší nepřízní osudu. Je vyroben ze smrkových jakostních KVH hranolů a můžete si ho pořídit v rozmanitých variantách s velmi snadnou a jednoduchou údržbou, kterou zvládne skutečně každý. Nemusíte mít obavy, že tento přístřešek naruší ráz okolí domu, naopak tím, že je vyrobený ze dřeva, krásně splyne s okolní přírodou, a navíc jeho kvalita spočívá i v tom, že konstrukce garantuje zatížení sněhem 125 kilogramů na metr čtverečný.

Individuální garážové stání můžete využít nejen pro vaše auto, ale i pro kola nebo motorku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup