IT mě baví

Informační technologie byla vždycky něco pro mě. Vyučila jsem se jako informační technik a taky mě bavilo různé analyzování. Chtěla jsem být skvělý analytik. Bohužel mi ale studium tak moc dobře nešlo, a tak ten pouze internetový technik, což je taky prima. Bavilo mě to už dlouho. Taky si pamatuji na svůj první počítač. Byl to takový velký těžký kus. Dneska by se tomu řekla krabice. Já se tomu vůbec nedivím. Vždyť dřívější počítače vypadaly opravdu jako krabice. Zase ale byly velmi jednoduché. V dřívějších dobách byl počítač úplně na nic. Tedy sice se tam dalo něco málo vyhledat, ale ne moc. A mě to nebavilo. Měla jsem raději, když počítač poslouchal mě. V dřívější době to všechno bylo zpomalené a informační technologie byla nic moc. Počítač byl zpomalený a nechtělo se mu pracovat. To v dnešní době je to úplně něco jiného než předtím. Informační technika je už velmi kvalitní. Mimo jiné je taky velmi stabilní a teď informační technologie tady budou vlastně stále.

S PC denně pracuji.

Myslím, že to na velký rozmach. Vždyť informační technologie je po celém světě. A bez ní už bych si mnoho lidí asi nedokázalo představit svůj život. Mnoho lidí pracuje z domova a jak jinak než přes počítač. A na počítači je informační technologie. Víte vůbec co je informační technologie? Myslím, že mnoho lidí to ani ne. Mimochodem, informační technologie je také velmi poctivá.

IT je někdy složitá.

Nejde v tom moc udělat nějaké podvody, a i když dnešní hackeři jsou velmi odolní a šikovní, tak to dá zabrat. Bohužel i hacker umí být šikovný a všechno zná. Proto jsou počítače také mnohdy napadány nějakými viry a informační technologie by tomu mohla zabránit. Ovšem časy se mění a taky se mění všechna hesla a informační technologie. Takže když se něco zlepší dobrého, tak se zlepší i něco špatného a bohužel s tím to se nedá nic dělat Nicméně ale doufám, že dobro vždy zvítězí nad zlem. A pokud vás zajímá více informační technologie, navštivte nějaký kurz anebo se podívejte online na nějaké audio nahrávky.

Publikováno v IT