Ochrana vzduchu i vašeho bydlení? Klíč je čistá vzduchotechnika

Péče o naše zdraví musí být v našem žebříčku priorit na prvních místech. Za poslední dva roky jsme se mohli přesvědčit, jak snadno se může rozšířit nemoc. Z původní lokální endemie se během pár týdnů stala epidemie, která trápí celý svět. Proč se nemoc tak rychle rozšířila? Covid-19 a jeho mutace jsou respirační onemocnění. Šíří se tedy vzduchem. Ačkoliv se můžeme soustředit na dezinfekci rukou a povrchů, zásadní vliv má čistota ovzduší. Nemělo by nám být lhostejné co dýcháme. O to větší pozornost bychom měli věnovat vzduchu u nás doma, kde trávíme většinu času a měli bychom se cítit nevíce v bezpečí.

klimatizace na zdi

Firma Taurus vám s tímto pomůže. Nabízí čištění, odstranění prachu a mazu stoupacího potrubí centrálního odsávání vzduchotechniky a stoupaček vzduchotechniky v panelových domech. Zkrátka si poradí se všemi nečistotami, a navíc vám potrubí i vydezinfikují pro účinnější ochranu vašeho zdraví. Celosvětovou pandemii neberou na lehkou váhu. Nabízí opakovanou dezinfekci vzduchotechniky pro snížení pravděpodobnosti šíření koronaviru. Některé informace totiž sdělují, že znečištěná vzduchotechnika poskytuje ideální prostředí pro viry a bakterie. O to je pro mikroorganismy snazší dostat se do těla a způsobit nepříjemné onemocnění. Jako bonusovou službu nabízí pomoc v dezinfekci kontaktních ploch ve vašem domě. Ošetří vám nejen vzduchotechniku, ale také madla, kliky nebo zábradlí. Zanesené vzduchové potrubí nepředstavuje pouze riziko pro vaše zdraví. Při případném požáru špinavá vzduchotechnika podporuje hoření. Obsažný maz a nečistoty napomáhají vzplanutí.

chlazení v místnosti

Před samotným čistěním, lze provést kamerovou kontrolu, která napomůže vytvořit představu o stavu porubí. Při samotném čištění se nemusíte obávat nepříjemného chemického zápachu v domě či bytě. Celé čištění, jak mechanické, tak chemické, je prováděno speciální technologií s přípravky bez zápachu. Výsledkem je pak vzduchotechnika bez prachu, mazu a nečistot, zbavená všech bakterií, virů i plísní a všech nepříjemných pachů. V případě zájmu je možnost nechat si odebrat vzorek, který je pak zkoumán v laboratoři a na konci obdržíte odborný posudek o mikrobiologickém stavu potrubí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup