Život bez dluhů je úžasný

)Jaké jsou po pravdě v současnosti všeobecné priority lidí? Není to jen zdraví, mít slušný a dostačující příjem, užívat si po svém svůj volný čas, dopřát si i něco víc. A samozřejmě je to i o tom, abychom měli jistotu – svou střechu nad hlavou. Dá se říct, že žijeme v takové době, kde „prim“ hrají peníze a též dluhy. Někdy se zdá, že snad velká většina našich občanů a firem má nějaké finanční závazky. Smutná statistika a stát na tom je stejně. Ale pokud je někdo zadlužený tak, že má obavy, aby kvůli dluhům nepřišel o vše, i svou nemovitost, domov, hledá řešení. Není to jednoduché, hledat a najít tu správnou finanční pomoc. Je mnoho finančních institucí, na které se můžete obrátit, ale většinou to z mnoha důvodů není moc výhodné. Naše společnost Light Finance už 15 let pomáhá lidem, které trápí dluhy a nabízí výhodnou variantu, jak se svých dluhů můžete zbavit. A to s výhodným operativním leasingem na nemovitost.

NE exekuci na nemovitost

Pokud máte nějaké dluhy, například nevýhodné půjčky a případné exekuce, které by mohly ohrozit váš dům, nabízíme vám finanční pomoc formou zápůjčky se zástavou nemovitostí, kde nám nevadí, jaký máte příjem, nebo jestli máte záznam v registru. Dále poskytujeme právní a realitní služby, i pomoc v oblasti oddlužení.

Tato nabídka je určena nejen občanům, ale je výhodná pro firmy. Zvlášť v době „covidové“ mnohé firmy mají dluhy a hrozí jim, že přijdou o svou nemovitost v exekuci, ve které sídlí.

Operativní leasing nemovitostí má velkou výhodu v tom, že pokud klient nelpí na tom, že nemovitost chce vlastnit, tak v tomto případě vlastníkem nemovitosti se stává leasingová společnost a vy jste v tzv. pronájmu. Na takovou dobu, kterou chcete a podle vašich potřeb.

zastavení exekuce leasingem

Touto službou získáte od nás finance na zaplacení vašich půjček, exekucí a případně nesplacené úvěry a jiné závazky. Takto budete mít možnost zbavit se svých dluhů a začít normálně žít.

V případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte. Rádi vám předem zodpovíme vaše dotazy a budeme se vám snažit pomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup