Přátelství mezi ženou a mužem

Já osobně znám mnoho případů, kdy po několikaletém kamarádském vztahu dojde k jeho naplnění, a tak se přetransformuje v něco jiného, čemuž se ve své podstatě dá říkat láska. Nejvtipnější na tom všem je, že když jsem poznala svého současného partnera, myslela jsem si, že budeme pouze kamarádi, jelikož jsem prostě nechtěla hojit zlomené srdce někým jiným.
svádění ženy mužem
Ale jak ukázal čas, bylo to správné rozhodnutí, posunout to mezi námi někam výš, protože se momentálně nacházím v situaci, kdy si život bez něj nedokážu, ale hlavně nechci představit. Nicméně i tak je možné, aby přátelství mezi muže a ženou vydrželo dlouhá léta, aniž by od toho někdo z nich očekával víc.
Dle mého osobního přesvědčení je dobře, pokud se ženy chtějí přátelit s muži, jelikož přeci jen tak dostáváme šanci nahlédnout do toho jejich mužského světa, přičemž často zjistíme, že ten náš je někdy až příliš složitý. Muži jsou tak tedy jakousi inspirací pro jednodušší život bez problémů a komplikací.
Avšak i tak se někdy může stát, že se něco zvrtne nebo přihodí, a vy najednou víte, že byste od toho chtěli něco víc, než jen chození na skleničku a společné pomlouvání vašich známých. Víte, že byste byli přímo nadšeni, kdyby to už konečně vyšlo, a z vaší kamarádky či z vašeho kamaráda se stal někdo, s kým budete mít možnost strávit celý život.
Nikdy není tento konec zcela zamítnut rovnou na začátku, avšak i tak si dejte pozor, abyste nepropásli ve svém životě někoho jiného. Je sice možné, že se bude jednat o osobu, kterou byste vůbec nečekali, avšak o to milejší překvapení to bude.
parta přátel
Pokud si to tedy nějakým způsobem utřídíme, dojdeme k závěru, že přátelský vztah mezi dvěma osobami opačného pohlaví má pro každého z nich určité benefity. Avšak v případě, že byste od toho druhého chtěli něco víc, dejte si pozor na jeho signály, abyste si pak nemuseli léčit svá zlomená srdíčka.