Vždy levně!

Slevomat

Jedna z nejznámějších stránek především na zlevněné zážitky, ale také dárkové poukazy do obchodu, nebo v sekci,,praktické“ i půjčení auta za 20 Kč na 50 minut! Můžete zde najít úlovky až o polovinu levnější, navíc by vám s vybíráním dárků k Vánocům či narozeninám mohly pomoct sety – sladkostí, ponožek, bezlepkové mouky či nerezových brček.
tužky, nervozita

Zboží

Od Seznamu tu máme slevy na hodinky, oblečení, sport, kosmetiku, spotřebiče, zdravotní doplňky a další. Tato stránka funguje na principu vyhledávání aktuálních slev na různých webech, takže tak šetří váš čas. Ideální je, pokud hledáte slevu na určitém, například vašem oblíbeném e-shopu. Můžete totiž tak přehledně vidět, co všechno je v akci, a podle toho si vybrat.

Picodi

Tady můžete najít slevové kupóny, které uplatníte při objednávání v políčku,,Slevový kód“. Dostanete tak slevu na cokoliv, co si budete objednávat, což je oproti dvěma předešlým portálům velká výhoda. Opět je tu několik kategorií, z čehož u,,Finance“ lze získat půjčku bez úroků; lístek na tramvaj vás ročně může vyjít o 120 Kč levněji a hranolky v Mekáči na 20 Kč.

Skrz

Jestli rádi dovolenkujete, ráda bych vám představila skrz.cz. Na něm totiž naleznete výhodné ceny dovolených, zájezdů, last-minute v Česku i zahraničí. Mimo to ale můžete zlevněně ochutnat víno, nebo si zajít na jídlo. Pokud se chystáte na nějakou akci, také stojí za to se podívat, zda by to nešlo výhodněji. K dispozici máte Muzeum voskových figurín, divadelní hry, únikové hry a spoustu dalšího.
žena, slevy

Kupi

Není nutné obcházet obchody a zjišťovat, zda danou věc můžete koupit laciněji, tento server doporučuje slevové letáky nebo produkty, které jsou v akci přímo ve vaší lokalitě. Zadáte si tak, jaký obchod nabízí slevu, popřípadě si vyhledáte produkt, který chcete a porovnáváte ceny.

Na internetu najdete spoustu podobných serverů, ovšem tyto se od sebe něčím liší a můžou se tak přizpůsobit vaším preferencím. Hodně štěstí na lovu za šetřením!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup