Práce v autoopravně

Nikdy jsem netušila, že budu někdy pracovat v autoopravně a musím říct, že jsem tam byla úplně náhodou. Nevím proč, jak se to stalo, ale byla jsem tam, když jsem měla rozbité kolo. Jela jsem na kole do práce. Bylo totiž léto a bylo teplo, tak jsem nechtěla jet autem. Řekla jsem si, že bude perfektní, když pojedu na kole. Bohužel se mi ale rozbilo a upadla mi celá šlapka. A tak naštěstí hned blízko byla autoopravna. Tak jsem si řekla, že je to zkusím. Když tam opravují auta, tak si jistě poradí skvělé i s kolem.

Auto mám perfektní.

A když jsem tam šla, tak se mi všichni smáli. Ne kvůli tomu, že jsem byla směšná, ale kvůli tomu, že budou opravovat kolo a ne nějaké auto. Naštěstí to byla ale sranda. Všichni to brali s rezervou a já jsem si navíc taky pěkně se všemi popovídala a dozvěděla jsem se nové informace o autech, což se mi hodilo.  A moje kolo bralo jako vtip. Myslím, že jsem všem rozjasnila den. Kolo mi naštěstí opravili a trvalo to asi jenom 10 minut. A taky bylo skvělé, že mi to udělali zadarmo a nemusela jsem platit žádné peníze. Do práce jsem sice přijela pozdě asi o patnáct minut, ale vůbec mi to nevadilo. Byla jsem ráda, že mám spravené kolo.

Práce s auty mě baví.

A tak se mi ale autoopravna zalíbila. Řekla jsem si, že když potřebuji peníze, tak tam můžu jít na brigádu. A taky se mi to vyplatilo. Pečovala jsem o auta a taky jsem potom pracovala v automyčce. Bavilo mě to a později jsem potom do práce už jezdila raději pouze autem. Auto je v tomto ohledu spolehlivější než kolo. A taky se jistější, že v autě je to více bezpečnější než na kole. Což se mi již několikrát potvrdilo. A navíc tady v okolí ani nemáme žádnou opravnu, kde by opravovali kola. Takže navíc pracuji v autoopravně, takže mám jistotou, že budu mít auto stále v super stavu. Navíc jsem ráda, že jsem si tady v práci taky našla přítele. 

Publikováno v Moto