Manipulátorka v převleku křehkého stvoření

To že jsou ženy něžné a křehké stvoření, víme. Pokud chce žena dosáhnout svých cílů a má v sobě vlastnost MANIPULÁTORKY, pak dostane, to co chce. MANIPULACÍ ovlivňuje okolí svým názorem a postojem tak, aby to nikdo nezaznamenal. Je to její strategie, jak docílit toho, aby to vyhovovalo jí samotné. Dá se říct, že žena s touto vlastností, jde do všeho přes mrtvoly. Záleží ji na sobě samotné a podle toho také jedná. Jestli máte zkušenost s tímto druhem ženy, pak dobře víte, že je lepší dát ruce od ní pryč. Buďte si jisti, že forma této ženy nepatří do lásky plného vztahu, který od ní očekáváte. Je čas spustit alarm, protože tahle žena Vás může s ledovým klidem zničit.

Znáte ženu, která je příkladem MANIPULÁTORKY? Pokud ano, pak máte alespoň zkušenost a dokážete se v budoucnu těmto ženám vyhýbat.

Dvě tváře ženy v koruně stromu

JAK POZNÁTE MANIPULÁTORKU A JAKÉ JSOU JEJÍ NEJČASTĚJŠÍ TECHNIKA

 

MANIPULÁTORKA

Nejčastěji se zaměřuje na takové muže, kteří jsou ve stresové situaci a slabší jedince. Když ji muž odhalí i jeho slabé stránky, pak je proti němu dřív nebo později použije. Ty nejúspěšnější MANIPULÁTORKY dokážou muže přesvědčit, aby se muž vzdal nebo obětoval něčeho, kvůli ní. Aby se zvýšila efektivita, je schopna se rozplakat nebo jít na to sexem. Dokud ji muž neodhalí, svoje jednání k němu bude neustále opakovat. Žena MANIPULÁTORKA ráda dostává, bere, ale nedává. Svoje okolí umí přesvědčit natolik, že ji to každý žere. Svým charisma si dokáže omotat i inteligentního muže. Nic není pro ni překážkou, protože je velmi průbojná a sebejistá. Díky znalosti slabších stránek lidí, dokáže navodit pocit viny, soucitu. Řídí se heslem, NĚCO ZA NĚCO.

 

MANIPULÁTORKA A JEJÍ TECHNIKY

° SVÁDĚNÍ, které je nejúčinnější a nejzákeřnější zbraní, které dostane muže

Manipulátorka jde na vše opatrně s jasným cílem dostat muže tam, kam chce ona. Sice se na Vás hned nevrhne, ale bude Vás pomalu namotávat. Začne muži lichotit, dává mu najevo svoji náklonnost, zahrnuje ho pohledy, kterým muž těžko uteče. Jakmile zjistí, že je muž chycen, přejde do protiútoku. Postupně odhaluje více a více, kdy přidá náhodné doteky. Cokoliv muž udělá nebo řekne, je zahrnutý samou chválou. Intenzita se bude zvyšovat až do té doby, než dosáhne toho, co chtěla. Muži se této ženě těžko dokáží ubránit, když jsou zahrnuty náklonností a sexy projevujícím tělem ženy.

 

° PLÁČ, který je Achylovou patou mužů

Účinná manipulační technika, po které muži vyměknou . Muž při pohledu na ženu, kterou miluje a vidí plakat, je emočně pro něj to, co ho dostane do kolen. Dokonalý prostředek, jak muže ZMANIPULOVAT.

 

° JSEM TVOJE JEDINÁ, ŽÁDNÁ JINÁ

Manipulační technika, kterou zamezí, aby se muž dostal do kontaktu s jinými ženami. Když z muže vyprchá poslední kapka sebedůvěry a začne o sobě pochybovat. Je přesvědčen o tom, že si žádnou jinou ženu nezaslouží.

Žena, snahou svádět

° TĚHOTENSTVÍ, kterým si muže dokonale namotá

Žena může do těhotenství začít nenuceně nutit. Může nastat druhá varianta, kdy žena s jistým záměrem otěhotní a před muže to bude publikovat jako omylné těhotenství. Každý muž by si měl na tohle dávat pozor a neměl by se nechat zahnat do kouta.

 

° JESTLI MĚ MILUJEŠ……

Technika, kterou z muže dostane to co chce. Je jedno, zda půjde o nějakou akci nebo činnost. I když se žena o muže dokonale stará, bude mu připomínat jak je výjimečný. Jakmile si začne být jistá, že má muže v hrsti, okamžitě začne vytahovat tuto větu. Muž samozřejmě neodolá a udělá co po něm žena žádá.

 

° HRAJE NA MUŽE, ŽE MÁ I JINÉ MUŽE

Žena změní vzhled, vlasy, které doplní odvážnými outfity. Pokud ji muž ignoruje a nedává ji dostatečnou pozornost, pak tasí zbraně. Muži tímto dává najevo, že není jediný na světě a že se bez něj dokáže plně obejít.

 

° SEX, KTERÝ MUŽI ODPÍRÁ

Hlavním poháněcím motorem pro muže je sex. To si je žena MANIPULÁTORKA vědoma, a tím také disponuje. Dokud žena není spokojena s jakýmkoli výsledkem muže, pak žádný sex nebude.

Jestliže se setkáte s touto ženou, utíkejte hodně daleko. Pokud se nechcete stát obětí MANIPULACE od ženy, pak musíte být obezřetní. MANIPULACE není nic hezkého a pokud tohle někdo zažil nebo zažívá, jistě se chytá za hlavu. Zda se podvolíte ženě MANIPULÁTORCE, je na Vašem rozhodnutí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup