Pěkné schody

Ocelové schodiště a cena je velmi kvalitní a levné. Možná se vám to ani nezdá, protože když slyšíte slovo ocel, tak si myslíte, že to bude hned všechno drahé. No jen se přiznejte, že si to myslíte pokaždé. Já se musím taky přiznat, že když přítel chtěl mít na zahradě ocelové schodiště, tak jsem si říkala, že to bude stát opravdu dost peněz. Naštěstí to ale tak nebylo. Tedy alespoň jsme si to myslela. A přítel taky. Tedy abych pravdu řekla, tam nám designér, který nám měl vyrobit ocelové schodiště za nízkou cenu, řekl. A my jsme mu věřili. Tak když to slíbil, tak nám nezbylo nic jiného než mu věřit.

Schody jsou praktické.

A měli jsme i tak na to docela slušný rozpočet, A tak nezbylo nic jiného, než si sednout ke katalogu návrhů schodišť a vybrat si ten nejkrásnější design. A musím říct, že to bylo vážně těžké! Všechno to bylo pěkné a dokonalé a všechny tvary by si zasloužily spatřit světlo světa. A tak jsem se schválně designérka zeptala, jaké jsou nejčastější typy schodišť, co se zákazníkům opravdu nejvíce líbí. A víte, co to vyhrálo? Takové točité vejčité tvary Hm, docela zajímavé. Ocelové schodiště a cena jsou docela dobře se doplňující, až mě to překvapilo.

Designové schodiště mám nejraději.

A taky jsem si říkala, proč bych si měla dávat taky takové schodiště, když můžu mít nějaké hodně více originální schodiště. A navíc, když je to levné, tak proč toho nejvíce nevyužit? A stejně i tak máme slíbenou slevu! takže je to prima. A ocelové schodiště a cena bývá vždy taková nejistá, tak jsem byla rád, že mám slíbenou tu zmíněnou slevu. A tak jsem designérovi řekla, že se mi líbí takové schodiště, které se líbí jemu. Ze začátku na mě vyjeveně koukal a pak se začal smát. Byl naprosto nadšený, protože nikdo ještě neměl tak volnou ruku, jakou mu chci dát já. Ano, chci od něj, ať udělá dokonalé schodiště podle svých představ. Myslím, že jsem mu udělala takovou radost, že mi dal dokonce dalších deset procent slevy navíc. A to je více než úžasné. A podle mě je prima mít perfektní originální ocelové schodiště.