Komu darovat reklamní flash disk

Tchýni – domníváte se, že všechny tchýně jsou tak nemožné a nepříjemné, jak je to mnohdy popisováno v některých knihách, časopisech a filmech? Není tomu tak a někdy může být i tchýně velmi zábavný společník a dokonce partner pro společnou rodinnou dovolenou. V takovém případě jí pak můžete darovat reklamní flash disk s vlastním potiskem i s věnováním, a s uloženými fotkami a videozáznamy vaší dovolené, kterou jste trávili třeba v Krkonoších.

bílý flash disk

Spolužákům – když se sejde dobrá parta spolužáků, můžete se do školy i těšit. Pak se vám klidně může stát, že na konci tohoto životního období byste nejraději vrátili čas o pár let zpátky. V průběhu posledního dne, kdy se se spolužáky vidíte naposledy, a kdy se pak v budoucnu možná uvidíte již pouze na nějakém srazu, můžete každému z nich věnovat upomínkový předmět s potiskem, buď tričko, čepici anebo flash disk se zaznamenanými fotkami ze školních let.

flash disk s notebookem

Kolegyni z práce – jak se seznámit s někým, kdo nám imponuje, a s kým bychom se chtěli blíže poznat? Takových způsobů existuje celá řada. Můžete to provést buď přímo, že dotyčnou dívku oslovíte, a pozvete ji na rande, na večeři, do cukrárny, na vyjížďku na kole nebo třeba na koních, pokud máte tu možnost. Anebo to uděláte tak, že jí darujete reklamní flash disk s patřičným potiskem a vnitřním obsahem, který ji osloví. Můžete jí napsat dopis, proložit jej vlastními fotkami, vytvořit na paměťovém disku webovou stránku s poutavým obsahem – možností, jak o sobě dát vědět, je celá řada.

Dětem – pokud jsou vaše děti již trochu odrostlé a umí pracovat s počítačem, flash disk by mohly ocenit pro ukládání fotek a dokumentů, které jsou pro ně důležité. Na flash disku s potiskem může být uvedeno jejich jméno, přezdívka nebo cokoli jiného, co je oslovuje, např. oblíbené zvíře či nějaká významná životní událost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup