Muži vs ženy

Myslíte si, že muži to mají v mnoha věcech jednodušší? Pokud si to myslíte, tak samozřejmě nejste sami, protože já si tohle myslím také. Například třeba fakt, že může nemusí rodit děti. Sice zase na druhou stranu chápu, že jako žena alespoň vidím a lépe vnímám to mateřství a dítě více než muž, protože to dítě nosím pod srdcem. Tohle zase beru, protože je to krásná věc u ženy. Jenomže mě jen stále mrzí to, že si muž nemusí prožít tu bolest, když žena má porodní stahy, křeče a taky porod. Myslím si, že je opravdu jenom málo mužů, kteří už by tohle všechno vydrželi. No, uznejte sami. Koukněte se, koho to máte vedle sebe. Sice ano, můžete mít vedle sebe nějakého maséra, nějakého sexy boha nebo Schwarzeneggera. Ale taky můžete mít vedle sebe nějakého puťku, který sotva unese lžíci, když potřebuje něco uvařit nebo dokáže zvednout pouze jenom půllitr s pivem.

Každý muž je z jiného těsta.

Takže chápu, že některé ženy jsou opravdu nešťastné kvůli tomu, že mají doma může, který absolutně nic neumí a nedělá. Já sice zase zastávám takový názor, že muž má chodit do práce a žena vaří doma. Vím, že nějaké ženy už tohle nemají ráda, ale já takové chování zase naprosto vyhovuje. Mně by se asi nelíbilo, kdybych přišla domů a viděla bych přítele, jak třeba utírala prach anebo luxuje koberec.

Mám ráda romantické muže.

Mě by to přišlo takové dehonestujícím. A spíše mám ráda takové ty zastaralé typy, kdy žena se stará o domácnost a muž se zase stará o svou ženu. Na komu by se tohle nelíbilo? Vím, že ženy jsou dnes již opravdu hodně emancipované, ale stále jsou tady mezi námi ženy, jako já, co se nechají od mužů rozmazlovat. A co vy, milé dámy? Jak byste si to doma nejraději zařídily vy samy? Je opravdu mnoho způsobů, jak dosáhnout toho, aby muž se choval jinak. Třeba více zodpovědně. A jaký je váš muž? Je to spíše flegmatik nebo cholerik?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup