Letošní hity ve světě kočárků

Není kočárek, jako kočárek. Stejně jako kabelky, boty, či automobily, se každý rok dostávají na trh nejnovější varianty kočárků, které jsou vždy o krok napřed, a umožňují vám tak ještě pohodlnější rodičovství. Které kočárky vévodí tomuto roku?

RIKO

Zatímco minulé dva roky byl na vrcholu od značky Riko kočárek Riko Basic, který má jistě ještě dnes své nesporné výhody, tento rok je jednoznačným vítězem trojkombinace Riko Nuno Pro. Jedná se o kompletní set konstrukce s hlubokou, ale i sportovní korbičkou, a také autosedačkou, který vám usnadní práci při hledání jednotlivých dílů, a tak jediným kliknutím můžete objednat vše, co vaše dítě pro přepravu potřebuje. Jednoznačnou výhodou kočárku je klasický a nenáročný design, který určitě nikdy nevyjde z módy. Jistě pak oceníte odlehčenou hliníkovou konstrukci, která stojí na odpružených gumových kolech, díky čemuž kočárek zvládne i náročnější terén.

dítě v kočárku

Kočárek také disponuje otevřeným nákupním košem s kapsičkou na zip, kam si můžete schovat třeba mobil, či peněženku. Pohodlná hluboká korbička je vypolstrovaná bílou saténovou bavlnou, která nejenže dobře vypadá, ale dítě v ní bude jako v bavlnce. Korbička sama o sobě je přenosná, a tak ji lze využít i jako cestovní postýlku na výletě. Sporťák je pak možno složit společně s rámem, což usnadňuje uložení do automobilu, a můžete jej tak vzít pohodlně na jakýkoliv dálkový výlet, nebo na dovolenou. Autosedačka, která je vhodná od narození až do 13kg, má nastavitelnou ergonomickou rukojeť, a odnímatelnou stříšku. To vše dostanete za krásných 11 449Kč.

nohy a kočárek

KUNERT

Hledáte-li kočárkem který se podobá roztomilým kočárkům pro panenky, ale velikostně slouží pro opravdové miminko, pak vás oslní trojkombinace Kunert Lavado Premium 3v1 2022. Tento kočárek má totiž jedinečný a moderní design, a to s možností výběru barvy rámu, i barevného provedení. Konstrukce kočárku, která je pevná a stabilní, přesto však odlehčená, stojí na velkých gelových kolech, a disponuje zcela uzavíratelným nákupním košem. Po složení je konstrukce tak maličká, že se vejde i do kufru menšího osobního automobilu, což jistě ocení spousta lidí. Hluboká korbička je pak vybavena kokosovou matrací, která je pro dítě ideální, a je dodávána s bavlněným potahem, který lze sundat a vyprat. Sportovní verze má pak extra měkké polstrování, i nánožník, který oceníte v chladnějších dnech. Nánožník pak dostanete i k autosedačce, kterou je možné nastavit na systém iso-fix.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup