Když máte hlad

Znáte to. Nechce se Vám vařit, protože jste se vrátili nad ránem z plesu, není Vám nejlépe, vrátili jste se z dovolené a nemáte doma žádné suroviny, nebo se Vám prostě opravdu jen nechce. Totéž platí v práci. Firemní jídelna nevaří, nemáte čas zajít do restaurace na menu, nestihli jste si oběd připravit, neplánovaně musíte zůstat v práci přes čas a to tak, že to bude velmi vydatný přesčas.

objednávka přes pc

Rozhodně stojí za to vědět, kde si objednat jídlo s dovážkou na uvedenou adresu. Obvykle to lidé řeší, že otevřou webové stránky své oblíbené pizzerie nebo podobného zařízení a objednají si. Ovšem ne vždy máte chuť na pizzu. Ovšem jak máte vědět, které restaurace nabízejí rozvážku jídla?

Abyste nebyli hladoví

Na internetu funguje skvělý portál „Dáme jídlo“, kde si vybere opravu každý. Jedná se o internetovou službu pro lidi v celé České republice. Zadáte adresu a ihned zjistíte, které restaurace umožňují dovážku jídla a kolik ta dovážka bude stát. Někde je služba zdarma, někde se nejedná o zanedbatelnou položku a proto se vyplatí, když se lidé (například v práci) na dovážku složí. Rovněž najdete hodnocení jednotlivých restaurací, takže Vám to usnadní výběr. Recenze jsou poměrně krátké a výstižné, takže je to záležitost několika desítek sekund, než se rozhodnete, které restauraci projevíte důvěru.
dodávka pizzy

Na své si přijdou i lidé, kteří mají specifické potřeby, jsou například vegetariáni nebo vegani. Jedná se o velmi užitečnou službu, bez které se časem rozhodně neobejdete.

Uživatelské prostředí webu je velmi příjemné, rychle se orientujete. Pokud Vám vyjede opravdu široká nabídka restaurací (například je-li adresa centrum města, lze to očekávat), můžete si restaurace vygenerovat prostřednictvím kategorií podle typu jídla (denní menu, pizza, burgery, Asie, sushi, česká, těstoviny, kebab, maso, gril, saláty, sendviče, vegetarián, dezerty). Je možné si objednat i nápoje.

Publikováno v Nezařazené