Dětská postel jako pevnost a luxus v jednom

Dětský pokojíček je kouzelnou místností, která nejen ve vašich dětech, ale i vás vyvolává příjemné pocity a návrat do časů, které byly tolik hravé a bezstarostné. A jelikož chcete vašim dětem poskytnout maximum pohodlí a různých vychytávek, jistě ocení to, že jim z jejich postýlek uděláte pevnost, ve které se jim bude nádherně spát a budou se v ní cítit bezpečně.
sítě proti hmyzu

Co je možné umístit nad dětskou postel?

V současnosti je toho mnoho, co je možné udělat proto, aby se dětská postel vašeho dítěte – ještě více zvelebila a zútulnila.
1.   Nebesa nad postel– nejsou pouze dominantou dětských postýlek pro miminka, ale v jejich sortimentu najdete i nespočet druhů, které jsou vhodné i nad postele větších dětí. Rovněž máte k dispozici i různé barevné a obrázkové motivy. Umístit nebesa můžete přímo doprostřed (tedy nad postel) nebo je připevnit kolem postele a zdí, aby tvořila moderní a útulný doplněk, který si vaše děti zamilují a mírně jim zastíní jejich prostor nad postelí.
postel s nebesy
2.   Moskytiéra (i proti hmyzu)–rovněž se jedná o takzvaná nebesa, ovšem síťovina, která neslouží jako závěs, má hned několik využití. Je decentním způsobem, jak poskytnout vašemu dítěti jisté bezpečí a ochranu v průběhu jeho spaní. Je natolik jednoduchá, že v dětském pokojíčku nebude vypadat kýčovitě a je vhodná i pro starší děti, které už z pohádkových vzorů vyrostly. V létě ji ocení především díky tomu, že jich ochrání před dotěrným hmyzem, který by jich mohl poštípat. Tím pádem budou nerušeně spát a probouzet se odpočaté a s dostatkem kyslíku i v horkých letních dnech.
3.   Stan podél celé postele– aktuálně je nesmírně moderní, pořídit dětem nad jejich postele takzvané stany. Roztrhl se s nimi pytel a nutno říct, že si jich děti zamilovaly. Existuje řada typů, vzorů a barev, takže nemějte obavy z toho, že si nevyberete. Vaše děti tak můžou mít jejich vlastní pevnost a připadat si v pokojíku jako v jejich osobním paláci. Pokud máte obavy z toho, aby měly dostatek volného prostoru a vzduchu, můžete zvolit alternativu, kdy budou mít stan pouze do poloviny postele.
Nechte vaše děti, ať si vyberou samy a rozhodnou o tom, která alternativa se jim více zamlouvá a udělá jim největší radost, pokud ji budou v pokojíčku mít.

Publikováno v Nezařazené