Sbírání hrníčků


Milujete vůni čerstvě uvařené kávy? Rádi si dopřáváte ranní čaj? Někteří lidé mají tolik hrníčků, že je střídají každý den. Někteří mají sice hodně hrníčků, ale vůbec je nevyužívají.

 různé hrnky

Jak můžete hrníčky získat?

Existuje několik možností, jak si můžete svoje oblíbené hrníčky získat. Lze si je samozřejmě koupit klasicky v obchodě. V obchodech je velké množství různých hrníčků. Motivů je opravdu nespočet a vybere si každý. Rozhodně pro sběratele je dobré, když si přivezou hrníček i z dovolené nebo cestování. Často jsou takové hrníčky ozdobeny logem konkrétního města nebo konkrétní země. Je zde také možnost vyměňovat hrníčky. Existuje skupina, která se tímto zabývá a členové si svoje “miláčky” (jak jim říkají) vyměňují nebo prodávají. Můžete využít také různé aplikace na prodej zboží. Zde najdete také různé hrníčky. Stále více lidí, než by staré věci vyhodily, tak je raději nabídnou k prodeji za nějakou malou částku. Speciální hrníčky najdete také v kávových řetězcích. Najdete zde speciální kolekce s jejich logem, které se stále mění, proto je často sběratelé hrníčků kupují, i když jsou dost drahé.

hrnek se sovou 

Je tento koníček nákladný?

Sbírání hrníčků není tak nákladná záležitost. Samozřejmě záleží, jaké druhy hrníčku si kupujete. Pokud si kupujete nějaké speciální série, tak se může cena vyšplhat až na 600 Kč za jeden hrneček. Klasické hrnečky koupíte zhruba od 20 Kč za kus. Přes nákupní aplikace můžete získat i různé hrnečky zcela zdarma. Někdo se jich zbavuje a dá vám je.

 

Je to jistě zajímavý koníček. Je hezké každý den pít svoji oblíbenou kávu z jiného hrníčku. Často lidé mají hrnečky vystavené tak, aby byli vidět. Mají radost, když jejich sbírku mohou ostatní obdivovat. Navíc existuje množství starších hrníčků, které jsou opravdu skvostem. Dělejte to, co vás baví a udržujte se v dobré náladě. Představte si, že jsou někteří lidé, kteří jsou ochotni za hrneček zaplatit i několik tisíc korun. Jsou to vášniví sběratelé. Vy samozřejmě nemusíte utrácet tolik peněz, vždyť i levné hrníčky udělají velkou radost.


Publikováno v Nezařazené