Nejsme realitka, pronajímáme a prodáváme apartmány v Chorvatsku

Nejsme realitka, jen se zabýváme prodejem a pronájmem apartmánů! Teď o prázdninách je jediný vhodný čas na to, abyste společně se svojí rodinou vyrazili http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zacala-lyzarska-sezona-lyzari-vyrazili-na-cernou-horu-i-moninec/1551681 někam na dovolenou. V případě, že jste se rozhodli vyrazit do Chorvatska, narazili jste právě na ten správný článek! Prodáváme a pronajímáme apartmány v Chorvatsku za naprosto skvělou cenu! Na naších internetových stránkách si můžete přímo zadat kolik dní chcete v apartmánu bydlet a vybrat si mezi spoustou krásných apartmánů! Většina z nich je samozřejmě s krásným výhledem na moře.

moře

Například apartmán:

PENTHOUSE SKY VIBES který je ideální pro 3-4 osoby o velikosti 156 m2 s terasou 70 m2 a nezapomenutelným výhledem na celý záliv. Tento apartmán má naprosto luxusně vybavenou do bíla laděnou kuchyň s jídelnou, dále opět do bíla laděný obývací pokoj s šedým velkým gaučem a žlutými polštářky. Dalším velice krásným zvelebeným apartmánem https://www.najadranu.cz/zvelebujeme-apartmany/, který bych mohla jedině doporučit je.

moře a pláž

TEREZIE S TERASOU A VÝHLEDEM NA MOŘE opět bydlení laděné do bílé barvy, ložnice s oddělenými postelemi, ale i manželská! Krásná terasa s výhledem na moře je samozřejmostí, součástí je i moderní gril, také přístup k wifi je samozřejmostí. Nedaleký aquapark, paddleboard zdarma! Moře u těchto apartmánů je velice čisté, krásné je i kochat se pohledem z balkónu na něho. Úžasná pláž, spoustu nádherných květin, stromů a keřů. Můžete si udělat procházku na Žaborič a zároveň procházku po krásné přírodě po kamenité cestě, procházka má trasu dlouhou cca 4 km, je vhodná i pro horská kola, pejsky, nebo pěší (pro kočárky nic moc). Výhled na přírodu je opravdu nádherný, součástí výhledu na průzračné moře jsou stromy rostoucí na kopcích. A spoustu dalších výletů můžete podniknout v okolí, tak neváhejte a prohlídněte si fotografie na naších internetových stránkách, pročtěte si všechny potřebné informace a vyrazte na krásnou dovolenou!