Zvoní a vaří

Rána bývají krušná, obzvláště brzké ranní vstávání, neznám snad člověka, který by vstával rád, a to nemluvím o tom, když venku panuje nevlídné počasí, fouká, prší, sněží nebo dokonce mrzne. O poznání lépe by se vstávalo s představou něčeho příjemného a lákavého. A něco takového existuje. Opravdu to není žádný výmysl ani nemístná legrácka, přístroj, který umí vařit kávu, známe, ale že by tohle uměl budík? On to ale není obyčejný budík, který máme běžně na nočním stolku. Za tímto novým a převratným vynálezem stojí britský občan Renouf. Prostě pokrok jde kupředu mílovými kroky, a to se týká i buzení a vaření kávy. Těm, kdo si chtějí probouzení zpříjemnit, tato moderní vychytávka nejen zazvoní, ale do nového dne i uvítá vůní čerstvé kávy.
budík s kávou.jpg
Jak vlastně pracuje
Vstávání nepatří mezi ty příjemné okamžiky dne, ale bohužel to jinak nejde. A aby bylo příjemné, mělo by začít horkou kávou. Vařící budík pracuje na principu kuličkových ložisek (nerezových), která vydávají příjemné relaxační zvuky (místo nepříjemného drnčivého zvuku klasického budíku). Tak jako běžný budík, i tento si večer nařídíte na danou hodinu a navíc vložíte vše potřebné k přípravě kávy. Ve spodní části přístroje je umístěn malý šuplík, který naplníte kávou, příp. i cukrem, nahoře naleznete nádobu s již zmíněnými kuličkami (ty dokáží vodu ohřát na potřebnou teplotu), pak už stačí jen lahodný nápoj překapat.
slazení kávy.jpg
Kromě klasické černé kávy vám tento domácí sluha připraví i lahodné latté nebo cappuccino. Ještě než vůbec opustíte svoje lůžko, budete si tak moci pochutnat na čerstvě připraveném nápoji. Jediným negativem je cena, ta by se měla pohybovat v částce mezi osmi až deseti tisíci korun. Vybrat si budete moci ze dvou základních barev, bílé a černé.
Základem každého dobrého moku je kvalitní materiál, to platí především u kávy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Publikováno v Nezařazené