Zásady krásného líčení

Ženy a jejich neustálá touha potom být dokonalá. A to nejen v oblasti krásy. Protože ženy chtějí být dokonalé skoro ve všem. Chtějí se perfektně postarat o svoji rodinu a o svého muže. Chtějí také zastat vše v domácnosti. A chtějí být dokonalé matky pro svoje děti. Chtějí s nimi být a chtějí z nich vychovat skvělé jedince. Ale jak to má žena vůbec stihnout? Od rána vlastně do doby, než svoje děti uspí, jí nezbývá skoro žádný čas. Ale to je přeci velmi důležité. Nechat si svůj čas pro sebe. A nejen to, ale také hlavně pro svůj odpočinek. Protože jak chcete být dokonalá, když ani chviličku nevěnujete sami sobě.

líčení

A to také často souvisí se zanedbaným vzhledem. A to právě kvůli nedostatku času. Ale ne všechny jsme stejné. Některé z nás mají touhu se líbit. A udělají proto dost. Však se podívejme na některé slavné osobnosti, které jsou schopny vzhledu obětovat vše. A dokonce některé jsou tak moc posedlé vlastním vzhledem, že si úplně zničí svoji tvář a tělo. Ale pro ty, které se chtějí jenom líbit existuje líčení. A také hlavně se o sebe starat spočívá v dokonalém odlíčení. Nejenom líčení. Protože pokud se nebudete pravidelně dostatečně odličovat a nepoužívat kvalitní odličovací mléka a tonikum, tak postupem času svoji pleť totálně zdevastujete.

výbava na líčení

A také v líčení děláme chyby, kterých si vlastně nejsme ani vědomi. Dost často volíme špatný typ make-upu. A to jak v barvách, protože volíme buď moc tmavý anebo naopak zase moc světlý. Dost málo z nás si svůj make-up mícháme. A to samé, když máme suchou pleť tak si koupíme takový typ make-upu, který ještě vysušování způsobuje. Také nesprávná péče o obočí je velikým tématem. Není vhodné příliš uměle ho tvarovat. Nejlepší je, když působí co nejpřirozeněji. A určitě není vůbec hezké, pokud je příliš tmavé. A působí dojmem, který měla Marfuša v pohádce Mrazík. Denní líčení by mělo být co nejpřirozenější. Kvalitní make-up, světlé oční stíny, lehce použít tvářenku na lícní kosti a můžete přidat rtěnku v odstínech nude. Vždy nemusí být dobře, čím víc tím líp. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup