Zapomeňte na krabice, zásilky můžete posílat i v praktických plastových obálkách.

Také stále používáte při odesílání zásilek velké papírové krabice? Poštou můžete odesílat cokoliv a jde to i lepším způsobem. Využijte igelitové obálky.

Zapomeňte na krabice, zásilky můžete posílat i v praktických plastových obálkách.

Posíláte často poštou zásilky ať ze soukromých důvodů nebo jako součást vaše podnikání? Možná jste do této doby spoléhali pouze na klasické papírové kartóny. Ty však zabírají mnohem více místa, jsou těžší a hůře se s nimi manipuluje. Oproti tomu se s plastovými a igelitovými obálkami mnohem lépe pracuje a vaše věci ochrání mnohem lépe než krabice. Poznejte všechny výhody poštovních plastových obálek a začněte posílat věcmi lepším způsobem.

pexels-photo-3123898

Materiál, na který se můžete spolehnout

Igelitové obálky samolepiciobalky.cz jsou velmi odolné a vyrobené jsou z takového materiálu, který dokáže každý obsah zásilky ochránit před všemi nepříznivými okolními vlivy. Nemusíte se bát, že i když zůstane zásilka delší dobu ležet někde ve skladu, ovlivní ji chlad či vlhkost. To se však o běžné papírové krabici říci nedá. Papír se může rozmočit, může navlhnout a zvláště pak pokud posíláte oblečení, může to být velký problém. To se vám ale s plastem nebo igelitem nestane, nemusíte tak mít o své věci strach.

Snadné skladování i jednodušší manipulace

Jestliže posíláte zásilky pravidelně, jistě musíte mít své vlastní zásoby obalového materiálu. Krabice jsou o dost objemnější a mohou tak zabírat mnohem více místa. Oproti tomu jsou igelitové a plastové obálky mnohem skladnější a tak není problém jich mít po ruce vždy slušnou zásobu. Nezaberou totiž téměř žádné místo. Jednodušší manipulaci a nižší váhu zásilky pak ocení jistě i její příjemce. Také si jistě vybavujete, kolikrát jste bojovali s velkou zásilkou, kterou jste si byli vyzvednout na poště.

pexels-photo-3317038

Obálky mohou mít nejrůznější velikosti, od těch malých po velké, do kterých se vejdou i velké kusy oblečení a jiné objemné zásilky. Nemusíte se obávat toho, že by někdo viděl, co obálka uvnitř sebe ukrývá. Všechny obálky jsou buď barevné, černé nebo bílé. Barva tak zaručí naprostou diskrétnost.

Naučte se i vy posílat zásilky lepším způsobem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup