Naše radost

Kdybyste si měli vybrat nějakou společnost, tak jaká by to byla? Mám ráda třeba například takovou společnost, kde je smích a taky veselí. A kdybyste se šli třeba bavit někam na diskotéku anebo do baru či do hospody, tak abych pravdu řekla, tak mně se líbí takové společnosti, kde je člověk takový veselý a flegmatik. A kterému je všechno jedno, protože takoví lidé jsou opravdu nejlepší. A to taky z toho důvodu, pokud si vyberete nějakou společnost, kdy jsou samí tak zvaní inteligentní anebo cholerici tak to vždycky většinou nedopadne dobře, protože mám takovou špatnou zkušenost s tím, že jakmile se sejdete s nějakou cholerickou skupinou, tak se vždycky budete jenom hádat.

\'Chci

Věřte mi, vlastní zkušenost! Já jsem byla velice překvapená, že se vždycky můj otec s někým hádá. A když šel do hospody, tak to byla skoro vždycky velká ostuda. Ani nevíte, jak mě to opravdu hodně mrzelo. Protože moje maminka vždycky z toho byla opravdu nešťastná, když se otec vracel opilý domů. A v takové společnosti bych opravdu nikdy nechtěla být. Přitom si myslím, že otec by byl úplně jiný, kdyby se stýkal s jinou a slušnější společností.  Jenomže co chcete, když jdete do hospody a která tam už stojí snad sto let a jsou tam samí takový starší lidé, kteří pamatují ještě druhou světovou válku.

Radost děti je pěkná.

Protože podle mého názoru, když se sejde skupina takových divných a sprostých lidí, tak potom v tom zdivočí i ten nejslušnější člověk. Tedy ne, že by byl otec velice slušný a takový nejlepší, on byl spíše takový křiklavější, ale pokud se chytnete špatné party, tak máte opravdu velký problém. Proto já doporučuji být v takové společnosti, kde je sranda a zábava a kde má každý pozitivní a veselou náladu a energii. Opravdu mi věřte, že je prima, když se sejdete s dobrou společností, která vám taky něco pozitivního do života předá. Já sama si na tom dávám opravdu dost záležet, tak jsem si řekla, že to budou doporučovat dále.