Naše radost

Kdybyste si měli vybrat nějakou společnost, tak jaká by to byla? Mám ráda třeba například takovou společnost, kde je smích a taky veselí. A kdybyste se šli třeba bavit někam na diskotéku anebo do baru či do hospody, tak abych pravdu řekla, tak mně se líbí takové společnosti, kde je člověk takový veselý a flegmatik. A kterému je všechno jedno, protože takoví lidé jsou opravdu nejlepší. A to taky z toho důvodu, pokud si vyberete nějakou společnost, kdy jsou samí tak zvaní inteligentní anebo cholerici tak to vždycky většinou nedopadne dobře, protože mám takovou špatnou zkušenost s tím, že jakmile se sejdete s nějakou cholerickou skupinou, tak se vždycky budete jenom hádat.

\'Chci

Věřte mi, vlastní zkušenost! Já jsem byla velice překvapená, že se vždycky můj otec s někým hádá. A když šel do hospody, tak to byla skoro vždycky velká ostuda. Ani nevíte, jak mě to opravdu hodně mrzelo. Protože moje maminka vždycky z toho byla opravdu nešťastná, když se otec vracel opilý domů. A v takové společnosti bych opravdu nikdy nechtěla být. Přitom si myslím, že otec by byl úplně jiný, kdyby se stýkal s jinou a slušnější společností.  Jenomže co chcete, když jdete do hospody a která tam už stojí snad sto let a jsou tam samí takový starší lidé, kteří pamatují ještě druhou světovou válku.

Radost děti je pěkná.

Protože podle mého názoru, když se sejde skupina takových divných a sprostých lidí, tak potom v tom zdivočí i ten nejslušnější člověk. Tedy ne, že by byl otec velice slušný a takový nejlepší, on byl spíše takový křiklavější, ale pokud se chytnete špatné party, tak máte opravdu velký problém. Proto já doporučuji být v takové společnosti, kde je sranda a zábava a kde má každý pozitivní a veselou náladu a energii. Opravdu mi věřte, že je prima, když se sejdete s dobrou společností, která vám taky něco pozitivního do života předá. Já sama si na tom dávám opravdu dost záležet, tak jsem si řekla, že to budou doporučovat dále. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup