Chraňte svůj mobil

Mobilní telefon dnes vlastní téměř každý z nás. Většina dětí v první třídě už má svůj první mobil, výjimkou nejsou ale ani děti předškolního věku. Nabídka typů a značek je dnes velmi široká a cenově si lze vybrat z nepřeberného množství kategorií. Na své si přijdou senioři, hráči her, mobilní fotografové, internetoví závisláci, ale i ti, kteří jen volají či píšou SMS zprávy. Když jdeme po ulici, pokaždé potkáme někoho, kdo zrovna drží u ucha telefon. Mobil se zkrátka stal naší součástí. A přiznejme si to, jsme na něm určitým způsobem závislí. Pokud si ho někdy zapomeneme vzít s sebou, přijdeme si jak bez ruky. Pokud vidíme něco zajímavého, automaticky saháme po mobilu, abychom si onu zajímavost vyfotili. Přátel se automaticky ptáme na jejich telefonní číslo a ani by nás nenapadlo, že mobil nevlastní.

Součást života

Není proto divu, že ani výrobci nezůstávají pozadu a na trhu se objevuje mnoho doplňků pro naše mobilní miláčky. Může jít o různé přívěsky nebo nálepky, ale i o klasiku jako jsou sluchátka nebo kryty. A protože mobil nosíme stále při sobě a často ho vyndaváme z kabelky nebo kapsy, snadno se může stát nehoda a telefon skončí na zemi.

Rozbitý displej

V lepším případě bude mít jen pár škrábanců. V tom horším se setkáme s rozbitým nebo nefunkčním displejem a tam už je oprava celkem nákladná položka. I na to však výrobci mobilních telefonů mysleli a v nabídce příslušenství najdeme také ochranná skla a fólie nebo také nejrůznější druhy pouzder. Pouzdra se vyrábí snad na všechny značky mobilních telefonů. Příkladem může být pouzdro na Huawei, Samsung, Honor nebo Xiaomi. Vybere si opravdu každý. Někdo preferuje pouzdro pouze na zadní kryt, jiní chtějí ochránit i přední stranu. Samozřejmostí je výběr z mnoho barevných variant nebo vzorů, které ocení především ženy nebo mladší generace. Pánové si zase určitě vyberou mezi mnoha tmavými odstíny. Všechny doplňky si lze snadno vybrat z pohodlí domova a nechat si je zaslat domů přepravní společností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup