Napsali jste inzerát, na který nikdo neodpověděl? Víme přesně, proč! A překvapí Vás to.

Zoufalost. Značka: hned
Pokud do inzerátů píšete, že jste zklamaní láskou, nedodáváte si příliš sex appealu. Sice pravdivě vyrukujete s tím, že jste si čerstvě nechali zlomit srdce, ovšem necháváte tuto formulku řídit Váš osud. Působí totiž jako stopka na semaforu. Čekáte, že jí odradíte necitlivé jedince, kteří to s Vámi nemyslí vážně? Odradíte všechny. Nikdo přece nechce mít doma věčně ztrápeného člověka, co se ještě nedovedl vyrovnat s rozchodem a neustále žije v minulosti. Přestože toto vůbec nemusí být Váš případ, inzerát tímto pocitem načichne. Proto nepište, že máte čerstvě zlomené srdce, ani že Vám nikdy v životě žádný vztah nevyšel. Nepište, že v lásku už nedoufáte, ani jak byli všichni, se kterými jste měli co dočinění, prolhaní a falešní.
muž na telefonu
Nemám rád/a to, to, to a ještě tohle!
Je důležité psát o svých zájmech. Díky tomu dokážete vybudovat pěkný začátek ke konverzaci a lépe se dokážete prodat.

Nevolte ale zoufalé fráze typu:
Mám rád/a zábavu.
Jsem normální.
Občas se někdy někam projdu.

Nedodají Vám na osobnosti a neodliší Vás od zbytku. Vypadáte díky nim nudně. Rozepište se o svých zájmech, ale něco si nechte i na osobní setkání. Pokud napíšete, že milujete filmy, ale nenávidíte horory, protože Vám přijdou pitomé, můžete se okamžitě obrat o pár odpovědí. Samozřejmě, že ne kvůli tomu, že nesnášíte horory, ale právě díky obrovské konkurenci. Dávejte si proto pozor na odsudky, pokud pro Vás nejsou skutečně důležité (kouření, děti, abstinence). Je možné, že protějšek s tetováním a zálibou v hororech by Vám ve skutečnosti nevadil tolik, jak to z Vašeho inzerátu vypadá.
čekající muž
Pojďme si užít a když to bude dobrý, nebráním se vztahu.
Záleží na tom, co skutečně očekáváte. Pokud však hledáte vztah a doopravdy se mu nebráníte, na tyhle věty pozor. Takovéto přísliby působí totiž falešně a poměrně namyšleně. Jako byste napsali: ,,Až já uznám za vhodné – a když se budeš pořádně snažit -, dostane se ti té cti, že se budeme vídat i ráno.“ Nejste jediným člověkem, který určuje, zda se vztah vyvine a můžete se připravit o mnoho odpovědí od lidí, kteří by si přáli rovnocenné partnerství, namísto vzdušných zámků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup