Milujete čaj?

Kdo si rád dá čaj, buď sáhne po tom, co je zrovna v akci v obchodě, a nebo si dá tu práci, a hledá skutečně kvalitní čaj. Asi je vám jasné, že v supermarketu se o kvalitní čaji moc mluvit nedá. Najdete u možná dokonce i nějaký ten sypaný čaj, ale s kvalitou těch našich se to srovnat opravdu nedá. Ze svého výběru rozhodně vyřaďte sáčkové čaje, protože v těch končí zbytky ze sypaných čajů, a nikdy nebudou chutnat tak dobře. Pokud si chcete dát vážně luxusní čaj, vyberte si z naší široké nabídky, kde najdete to nejlepší z čajových plantáží na celém světě.

modrý čaj

Klasiku zná každý
I ten nejmenší čajový znalec nejspíš ví, že základní dělení čajů je na bílý, zelený, černý a červený. Ale to není všechno, čajů existuje i několik dalších druhů. Slyšeli jste někdy o modrém čaji? Právě modrý čaj není tolik rozšířený ani známý, ale u nás ho seženete. A a navíc za velmi dobrou cenu. Proč zkusit modrý čaj?

Oproti jiným čajům obsahuje velké množství proteinů, působí na imunitu a má neuvěřitelně lahodnou chuť. Má opravdu modrou barvu, a pro své zbarvení se používá nejen k přípravě čaje, ale i koktejlů a limonád. A když ho smícháte s citronem, zbarví se do fialova. Jeho chuť je nevšední, ale výjimečná, a určitě jste nic podobného nikdy nepili.

příprava čaje

Modrý čaj u nás koupíte v sypané variantě, a to buď samostatně nebo s různými příměsemi, jako je nejčastěji ovoce nebo nějaké další bylinky. Naše čaje jsou jedny z nejlepších, jaké tu můžete sehnat. Sami je vybíráme a sháníme u pěstitelů, abyste si je mohli dopřát i vy. Kromě čajů máme v nabídce mnoho druhů koření a kávy, taktéž ve skvělé kvalitě. Ať si u nás vyberete cokoliv, rozhodně nešlápnete vedle. Pochutnat si můžete na limonádách z čajů, ledových čajích a spoustě dalších nápojů, které je možné z čaje připravit. Ochutnejte něco, co jste ještě neměli, a objevte chuť modrého čaje.