Lepší společnost

Myslím si, že všichni lidé mají svou oblíbenou společnost. Já musím říct, že jsem vyrůstala ve velmi dobré společnosti. Byli jsme totiž taková velká rodinná komunita. Bydleli jsme na kraji města. A musím říct, že tam byla opravdu skvělá příroda a taky okolí. Měla jsem ráda, když jsem s přáteli mohla chodit do přírody. Bylo to opravdu skvělé a myslím si, že to má i skvělý vliv na naše zdraví. Co víc může být skvělého, než příroda? Myslím si, že být ve společnosti přírody a čerstvého vzduchu je úplně pro člověka ideální a přirozené. Já musím říct, že bych si už bez přírody a skvělé společnosti party lidí nedokázala představit život. Moc mě to baví. A taky bych se k vám chtěla svěřit s jedním případem, který se mi stal.

Psí společnost mám taky moc ráda.

Byla jsem ve městě, kde jsem v obchodě potkala jednoho muže. Byl velmi příjemný a mně se líbil a dali jsme se do řeči. Řekla jsem si, že už je asi čas si někoho najít. Byla jsem opravdu dlouho sama, protože jsem byla po zlém rozchodu. Takže jsem ani zatím neměla v plánu někoho hledat. Ale osud to asi chtěl jinak. Ještě mě to stále bolelo a nevěděla jsem, jestli se ještě někdy zamiluji.

Rozumíte si s partnerem?

Ale ten muž byl asi jako dar z nebes? Nebo jsem si to jen hloupě a naivně namlouvala? A taky jsem si řekla, že možná on bude ten pravý. Navíc jsme si asi i dobře sedli. A musím říct, že bohužel už mě ten muž odradil jenom tím, jak se choval. Byl to úplný hulvát a nevzdělanec. A taky jsem si řekla, že než být ve společnosti nechtěného může, tak radši nebudu nikde. Raději zůstanu sama. A chtěla bych vám taky říct, vyhledávaje si opravdu skvělou společnost, protože jen tak si udržíte svěží mysl. Možná se tomu jenom smějete, ale je to tak. Špatná společnost má toho na svědomí více, než si možná myslíte. Já jsem se už poučila. Pokud ale nemáte s kým trávit volný čas, tak zkuste nějaké seznamky na internetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup