Jak rozchod zvládá muž?

Všechno jednou končí a něco nového začíná. Oddělení dvou osob, z jakéhokoliv důvodu, může být bolestivou věcí pro obě strany. Muži sice na sobě nedávají znát zlomené srdce natolik jako ženy, ale někdy je to může rozdrtit na milion kousků. Ale jakým způsobem vlastně řeší svojí vlastní krizi?
Trápení muže
Utápění se v alkoholu.
Jeden z nejčastějších případů, které muži volí. Vysedávají denně po barech, vzpomínají na minulost a dokola si opakují, co oni udělali špatně. Jeden panák za druhým a řešení stejně žádné. Nebo je snad potřeba vyplavit tu lásku z hlavy? Dalších tucet panáků, pár piv, řešení nepřichází a z nenadání telefon vytáčí číslo bývalé přítelkyně. Tohle není rovna ten nejlepší krok k uzdravení, ani k upevnění vztahu, pokud by mohl pokračovat alespoň na přátelské úrovni.
Zakázaný vztah
Nacházení utěšení u jiné.
Ano, je možné, že postel jiné dívky pomůže muži zapomenout. Ale na jak dlouho? Na den, dva nebo týden? A co potom? Stačí jedna návštěva klubu a vše jede zase od začátku. Je dobré se ničit tímto způsobem? Malovat obrázky jiným ženám a nalhávat sobě samému? Není toho už přespříliš?
Naschvály.
Vidět ve společnosti ex přítelkyni je rána do hrudi jako blesk do země. Ale jak se zachovat? Spousta mužů nedokáže přenést přes srdce spokojenost a veselost na tváři bývalé polovičky, a tak začne „blbnout“. Předvádí se, aby v očích jiných vypadal jako alfa samec a působil jako vyrovnaná duše. Dává se do rozhovoru s ženami, které působí atraktivně a po celou dobu je v pozoru, jestli ex sleduje jeho „úlovky“.
Jak to působí na vás? Jak podle vás se muži vyrovnávají s odloučením? Setkáváte se s těmito případy také?
A co vy pánové? Dokážete se rychle přenést přes ukončený vztah nebo vám to udělá neplechu v osobním životě natolik, že nevíte kudy kam? Vyhledáváte podobná řešení či nikoliv?
U každého je to samozřejmě individuální, ale z osobních zkušeností, při rozhovoru s muži se tyto případy vyskytly nejčastěji. Jen málo kdo se rychle „otrká“ a jde s životem dál nebo nad rozchodem jen tak mávne rukou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup