Co je to Eresin

Jak již samotný název přípravku napovídá, půjde o něco, co má co do činění s erotikou. Tentokrát však nemáme na mysli žádné erotické pomůcky, ale čistě přírodní preparát, který podporuje mužskou erekci, navozuje pohodu před pohlavním stykem, oddaluje předčasnou ejakulaci a zlepšuje kvalitu spermií. Účinnost Eresinu se opírá zejména o dvě bylinky, známé lidstvu tisíce let.

muž a žena

Škornice šípolistá – tato drobná, nenápadná bylinka obsahuje látku s názvem Icariin a ta má příznivý vliv na hormon fosfodiesterázu-5, ovlivňující mužskou erekci. Škornice tedy svým způsobem může zastoupit i lék Viagru, indikovanou na erektilní dysfunkci. Zajímavé ovšem je, že škornice je účinná i pro opačné pohlaví, ženám navozuje vyšší chuť na sex a Tradiční čínská medicína ji podává partnerským párům pro zlepšení jejich sexuálního života. Zajímavostí je, že je tato bylinka doporučována i lidem, kteří mají problém s prokrvováním dolních končetin, což se týká zejména mnohaletých kuřáků.

hezká dívka

Ženšen pravý – je velmi významná adaptogenní rostlina s obrovským potenciálem léčit veškeré neduhy včetně těch civilizačních. Nasazuje se na problémy s trávením, krevním oběhem, neurologickými obtížemi a samozřejmě má pozitivní vliv i na pohlavní orgány. Největší silou ženšenu je dosažení hormonální rovnováhy v těle, tímto způsobem vás omlazuje a navrací do situací, kdy si tělo samo spouští regenerační procesy. Dlouhodobé užívání ženšenu se spolu s kvalitní vyváženou stravou může projevit tak, že postupně zmizí většina obtíží a budete se cítit omlazení a plni energie.

Obsah účinných látek v ženšenu je značný, proto je nutné dodržovat správné dávkování a prolistovat http://pdf.avcr.cz/A/2017-04/ obchodní podmínky při nákupu Eresinu, aby organismus nebyl naopak přetížen a nemělo to opačný efekt. Výhodou je však absence vedlejších účinků, je to bylinka, kterou mohou užívat lidé v širokém věkovém rozpět,í a především se nejedná o syntetický lék vyrobený v laboratoři.