Zubní klinika, která má perfektní výsledky

Najít v dnešní době kvalitního a bezbolestného zubaře, je velký oříšek a jen tak lehce se Vám to nepovede. Nyní však existuje nová klinika v Praze, která Vám nabídne profesionální péči o Vaše zuby.

Zubní ordinace Praha 10, je velice oblíbená a zákazníci jsou s ní velice spokojení. Velkou výhodou je fakt, že se zde nečekají žádné fronty a to díky tomu, že objednání jen a přesný čas a po příchodu na tento čas, jdete rovnou do ordinace. Jejich zubaři mají také dlouhou praxi, kterou si neustále zvyšují. Pracuje zde také příjemný personál, který Vám vždy pomůže a poradí. Klinika je také perfektně dostupná a dobře se k ní dostanete, jak automobilem, tak hromadnou dopravou. Automobil lze parkovat jen 5 minut pěšky a to u obchodního centra Eden. Po zubaři, si tak můžete zajít nakoupit, či si sednou do kavárny.

zubní ordinace

Na internetových stránkách této kliniky se dozvíte mnoho zajímavých informací o klinice a také o lidech, kteří v ní pracují. Nahlédnout můžete do interiéru kliniky a také si prohlédnout kompletní ceník služeb. Ovšem tento ceník je rozdělený a to pro lidi s pojištěním, kteří mají některé částky hrazeny pojišťovnou a pak pro lidi, kteří to hrazený nemají. Klinika uznává všechny státní kliniky a také některé nestátní, jako je VZP, maxima a další. Veškerý seznam pojišťoven najdete však na internetových stránkách, či si je můžete ověřit po telefonu. Veškerou registraci navíc provedete online a nemusíte nikam jezdit. To stejné platí, pokud se chcete objednat. To také vyřídíte z pohodlí domova. Pokud vám klinika nebude vyhovovat, tak se můžete obrátit na jednu z jejich dalších poboček.

zubní ordinace

Pokud tedy už dlouhou dobu sháníte zubaře a nemůžete nikoho najít, tak se obraťte na tuto kliniku. Nejen, že Vás přijmou, ale také můžete nahlásit celou rodinu, abyste nemuseli jezdit na více míst. Proto neváhejte a registrujte se už nyní.