Zakupte vlastní bazén

O vlastní bazén se sice musíme dost starat, ale zase si s ním léto opravdu skvěle užijeme. Aby mu nic nechybělo, tak můžeme zakoupit bazénovou chemii.

Zakupte vlastní bazén

Pohodlí domova

Mít vlastní bazén je obrovská výhoda a pokud máme rádi plavání či jen dovádění ve vodě, tak si jej skvěle užijeme. Oproti veřejnému koupališti je to obrovský rozdíl, protože nikam nemusíme jezdit a máme jej pouze pro sebe. Koupání si můžeme užívat sami, nebo s přáteli, kdy sami uvidíte, že prožijete nádherné okamžiky. Kouzlo je hlavně v tom, že máme bazén sami pro sebe na svém pozemku v soukromí, takže nemusíme řešit davy lidí a ruch. Navíc se o bazén staráme zcela sami, takže máme jistotu v tom, co do něj dáváme.

bazénová voda

U veřejných koupališť musí být ve vodě dost chlóru, ovšem u nás doma si chemii vybíráme sami a při správné péči jí nemusíme ani tolik používat. Když si pořídíme zastřešení a ohřev, tak jej skutečně můžeme využívat po velmi dlouhou dobu v roce. Při jeho využívání navíc prospíváme zdraví, protože plavání je doporučováno i lékaři. Po okoupání se můžeme jít třeba v klidu opalovat.

Používání chlóru

Jistě se chcete koupat v hezké vodě, která je nádherně čirá. Vlastní bazén je pouze náš, takže čistota vody se bude odvíjet podle naší péče. Naprostým základem je dobré filtrace, na které nešetřete, protože zachycuje nečistoty po celou koupací sezónu, takže se vyplatí koupit dostatečně výkonnou pískovou filtraci. K mechanickému čištění také samozřejmě můžeme zařadit lovení nečistot síťkou, když do vody spadne třeba nějaký hmyz. Bohužel mechanické čištění nám nepomůže vůči zeleným organismům, takže se nevyhneme ani cestě chemické.

plavecký bazén

U ní se používají přípravky speciálně určené do bazénů, aby dosáhli co nejlepšího výsledku. Nejvíce používaný je chlór, protože ten si hravě poradí se zelenými organismy a vodu udrží čirou. Jestliže potřebujeme této látky dostat najednou do vody hodně, tak je tu chlór šok Chlorito.cz. Nedá se používat dlouhodobě, ovšem je ideální na start sezóny, nebo při náhlém vysokém znečištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup