Proč zvolit mobilheim?

Být vlastníkem domu v této nelehké době je opravdu složité. Ceny nemovitostí jsou tak vysoké, že z vlastního domu se zahradou se stává skoro výsada pro bohaté. Pokud tedy ani vy nepatříte mezi tu hrstku šťastlivců, kteří pocházejí ze zámožné rodiny, máme pro vás skvělý nápad, jak dosáhnout na vlastní dům se zahradou!

V podstatě jedinou možností pro nepříliš bohaté lidi je mobilheim. Například mobilheim Top-mobilnidomy, jsou dřevěné stavby, které můžete zakoupit již za jeden milion Korun!

dům se stromy

Tyto domy, i za tak nízkou cenu, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Není tedy problém je obývat celoročně. Obrovskou výhodou je i fakt, že všechny domy mají plně funkční a rozvedenou elektřinu, vodu i odpady. Při koupit v interiéru naleznete také kuchyňskou linku a sociální zařízení. Zkrátka, domy jsou plně připraveny k okamžitému nastěhování.

Pokud se vám tohle všechno zdá málo, máme pro vás další důvod, proč si koupit dřevěný mobilní dům! Tyto domy je totiž možné umístit na jakýkoliv pozemek – včetně klasické orné půdy. Při koupit pozemku tak můžete ušetřit několik milionů!

moderní dům

Navíc obrovskou výhodou je i rychlost dodání a postavení. Domy jsou montovány již dopředu, nebudete tedy ztrácet čas stavbou. Na váš pozemek přijede již smontovaný dům. Nemusíte si tak dělat starosti s obíháním úřadů, vyřizování stavebního povolení nebo shánění řemeslníků. Zkrátka celý dům za vás podstaví a až přímo na váš pozemek přiveze jedna firma.

Tyto domy se nejčastěji vyrábějí jako malé stavby. Nejčastěji je tak naleznete o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk nebo 3+1. Nicméně pokud by vám tyto základní dispozice nevyhovovali, není problém si nechat celý dům vyrobit na zakázku. Nicméně v tomto případě počítejte s tím, že se vám stavba pravděpodobně trochu prodraží. Ovšem na oplátku dostanete bydlení, které bude nejen dispozičně, ale i designově přesně dle vašich představ.