Je lepší bytový architekt nebo bytový designér a jak vám mohou pomoci se zvelebováním interiéru?

Chcete se pustit do modernizace a zvelebování svého domova? Pak potřebujete mít předem jasnou představu o tom, jak to udělat. Zvládnete to sami?

Je lepší bytový architekt nebo bytový designér a jak vám mohou pomoci se zvelebováním interiéru?

Chcete mít modernější a praktičtější domácnost? Máte problémy s místem, cítíte, že potřebujete změnu a konečně je to možné i po finanční stránce? Než se do čehokoliv pustíte, musíte mít jasnou představu o tom, jak to chcete v nově provedené domácnosti mít. Už takovou představu máte nebo stále tápete? Pomoci vám úplně se vším může bytový architekt či designér. Ale na koho se obrátit?

pexels-photo-275484

Jaký je mezi architektem a designérem rozdíl a je nějaký?

Na první pohled je činnost architekta a designéra vlastně stejná nebo dost podobná, ale je třeba si uvědomit, že bytový architekt Evalofa je člověk, který potřebuje mít vysokoškolské vzdělání, zatímco bytovému designérovi k výkonu povolání stačí přirozený talent a cit pro design, časem i zkušenosti a dobré jméno v oboru. V tom je asi ten největší rozdíl. Architekta zkrátka nemůže dělat kdokoliv jen tak. Architekti také poměrně dost často pracují samostatně a jsou jen najímáni svými klienty, to bytový designéři často už mají pevnou spolupráci s firmami, které se starají o rekonstrukce a stavby a všeho co k tomu patří. Architekt se může osvědčit v případě, že stavíte dům a potřebujete navrhnout všechno od samotných základů, designér se vám pak může postarat o plánování rekonstrukce a často je s ním práce výhodná i v tom, že má již zmíněné kontakty na firmy s nábytkem či stavebním materiálem.

Všechno ale může být individuální, zpočátku budete stejně potřebovat hlavně návrh a nacenění. To si můžete nechat udělat i od vícero osob a pak se můžete klidu rozhodnout podle toho, které řešení vám nejvíce vyhovuje.

pexels-photo-280232

Určitě si nechte poradit

Je jedno, zda spojíte své síly s designérem nebo architektem. Vždy totiž jen získáte, pokud se nebudete do rekonstrukce pouštět sami. I když máte omezený rozpočet, architekt či oslovený designér se ho vždy budou muset držet a vám nehrozí, že by se rozpočet překročil, tím tedy i ušetříte. Nemluvě o ušetřeném času a také o tom, že odborník v oboru vám navrhne domov přesně podle vás, na míru a vždy dokonale esteticky, moderně a také funkčně.

Vyslovit můžete jakékoliv přání a to bude splněno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup